V2526 ONICE AMBRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2526 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1920kg |